Výrobky 


  Sedací a lehací nábytek

Bez polohování


P3
Postelový kovový rám bez polohování s možností využití úložného prostoru. Uložení lamel je provedeno v plastových naklápěcích segmentech.

S polohováním hlavy


P1
Postelový kovový rám s polohováním pod hlavou s možností využití úložného prostoru. Uložení lamel je provedeno v plastových naklápěcích segmentech. Zdvojení 5 lamel, umožňující plynulé nastavení jejich tuhosti.

S polohováním hlavy, nohou


P2
Postelový kovový rám s polohováním pod hlavou i nohami s možností využití úložného prostoru. Uložení lamel je provedeno v plastových naklápěcích segmentech. Zdvojení 5 lamel, umožňující plynulé nastavení jejich tuhosti.
P4
Postelový kovový rám s polohováním pod hlavou s možností využití úložného prostoru s vyklápěním od nohou. Uložení lamel je provedeno v plastových naklápěcích segmentech. Zdvojení 5 lamel, umožňující plynulé nastavení jejich tuhosti.

S polohováním hlavy, nohou, elektrický pohon


P2 E
Postelový kovový rám na elektrický pohon (230 V) s nezávislým ovládáním polohy pod hlavou i nohami s možností využití úložného prostoru. Uložení lamel je provedeno v plastových pevných segmentech. Zdvojení 6 lamel, umožňující plynulé nastavení jejich tuhosti.
Doplňky k lehacímu nábytku naleznete zde.